Jesteśmy w posiadaniu  5  pokoi wyposażonych standardowo łącznie 13 miejsc noclegowych przeznaczonych pod wynajem dla gości. Do dyspozycji gości przedstawiamy ogólnie dostępną kuchnię. Każdy z gości ma swobodny dostęp do swojego pokoju i domu poprzez przekazanie we władanie kluczy.

W tym  samodzielna,  kwatera rodzinna lub osób zaprzyjaźnionych 4 - pokojowa (łącznie 10 miejsc noclegowych) ze wspólną łazienką i używalnością kuchni (w pełni wyposażone). Kwatera znajduje się na piętrze budynku i  idealnie nadaje się na noclegi rodzinne  czy też osób ze sobą zaprzyjaźnionych.

Pokój 3 - osobowy z samodzielną łazienką i dostępem do wspólnej kuchni znajduje się na parterze budynku.

Do Państwa dyspozycji :  podwórko, leżaki, grill  elektryczny i węglowy, rowery  i „kijki” oraz stały dostęp do internetu.

Kwaterodawca oferuje nieodpłatną pomoc w zakresie znalezienia i rezerwacji noclegów w kolejnych obiektach przyjaznych rowerzystom

MPR - Miejsce Przyjazne Rowerzystom

Z przyjemnością informujemy, że nasz obiekt posiada rekomendację MPR - Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.

Oznacza to, że przeszliśmy pozytywnie procedurę weryfikacji, przeprowadzoną przez audytorów szlaku Green Velo. Sprawdzani byliśmy pod kątem kryteriów "przyjazności dla rowerzystów", a w naszej ofercie znajdziecie usługi dedykowane turystom rowerowym.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty i jednocześnie do odwiedzenia Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo. Więcej o szlaku przeczytać można na stronie internetowej www.greenvelo.pl


 

Nazwa obiektu: Pokoje Maria Małysko-Dudek
Właściciel: Maria Małysko-Dudek
Adres: Kościelna 1, 82-340 Tolkmicko
Kontakt: tel:055 231 61 09, kom:+48 507 707 096 
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona WWW: pokoje.tolkmicko.com.pl
Mapa: OpenStreetMap
Odsłony: 9451 Utworzono: 05 kwiecień 2017

Kontakt i Informacje na stronę:

tel: 55 231 61 21 (w.46).
tel: 55 612 91 71
tel: 55 230 46 82
fax: 55 231 61 27
Deklaracja Dostępności