Od kilku już lat gry miejskie z powodzeniem promują miasta, ważne wydarzenia czy postacie, zapewniając przy tym porządną porcję wiedzy i zabawy jej uczestnikom. Wśród członków PTTK coraz bardziej popularna jest seria tras TRiNO. Zapraszamy do udziału w dwóch nowych trasach po Suchaczu i Tolkmicku opracowanych przez Kol. Jolantę Zielińską

Gry polegają na znalezieniu punktów na mapie i wpisaniu we właściwe miejsca odpowiedzi. Na mapie znajdują się miejsca charakterystyczne dla Suchacza i Tolkmicka, pojawiają się również postacie z nim związane. Co ważne, wszystkie odpowiedzi znajdują się na zewnątrz budynków, więc można się do nich dostać w każdej chwili. Gry została stworzona przez Kol. Jolantę Zielińską. Współpraca: Barbara Szmyt, Dariusz Walczyna (Komisja Imprez na Orientację ZG PTTK) Kamil Zimnicki (KT PTTK im. C. Pudora)

Trasy są włączone do systemu Turystyczno Rekreacyjnych Imprez na Orientację PTTK.

TRInO to imprezy z mapą i/lub kompasem, których głównym celem jest turystyczne i rekreacyjne spędzanie czasu poprzez poznawanie w interesujący sposób walorów turystyczno-krajoznawczych różnych miejscowości i miejsc. W całej Polsce jest dostępnych prawie 300 tras, dzięki którym w aktywny sposób możemy zwiedzać miasta i poznawać ich historię. Ponadto za zdobywanie tras można zdobyć odznakę TRInO dostępną w siedmiu stopniach.

Kamil Zimnicki

 

Zródło PTTK Elbląg

Mapka Tolkmicko

Mapka Suchacz

Mapka Kadyny

Odsłony: 2062 Utworzono: 03 sierpień 2017
Tagged Under

Kontakt i Informacje na stronę:

tel: 55 231 61 21 (w.46).
tel: 55 612 91 71
tel: 55 230 46 82
fax: 55 231 61 27
Deklaracja Dostępności